Vládu ani ministerstvo zdravotnictví a školství zdraví 1,5 milionu žáků a studentů v ČR nezajímá. Nevzdáme se

Blíží se konec roku a přes mnohdy ohromnou snahu a energii mnoha skvělých lidí této země, kteří se snaží vzepřít a bojovat se zaváděním nového totalitního zřízení pod rouškou ideologie kovidismu, žijeme a budeme slavit Vánoční svátky i konec roku v Absurdistánu, který se vymkl jakékoli racionální kontrole.

Ministerstvu zdravotnictví zachutnala téměř neomezená moc takovým způsobem, že už nezná vůbec žádné meze. Snad až sadistické vyžívání se ministerských úředníků v zákazech a pošlapávání základních lidských práv a svobod občanů ČR pod záminkou jistého druhu chřipky, která tu byla dřív, než se lidstvo vůbec vyvinulo z opice, je hrůzná a děsivá a připomíná počínání válečného Gestapa. George Orwell se svým slavným románem 1984 ani Kafkovy romány nedokážou předčit skutečnost, čeho je lidská iracionalita a hloupost  “homo sapiens” vůbec schopna.

9. listopadu jsme zahájili iniciativu Vraťme děti do školy a vyzvali především rodiče, ale i žáky a studenty a všechny občany naší země, aby psali dopisy našim politikům ve vládě a v Parlamentu, ale i v dalších institucích spojených se školstvím, aby zdraví a vzdělání dětí nebylo obětováno politickému a mediálnímu šílenství kolem onemocnění covid-19.

Tisíce rodičů, žáků i studentů, prarodičů a dalších znepokojených občanů naší země skutečně našim politikům napsaly. Některé z dopisů, které jste zaslali i nám k anonymnímu zveřejnění, publikujeme na našem webu.

Přes alespoň částečné otevření škol, které následovalo, je však výsledek tristní. Děti, které do školy mohou, tam tráví mnohdy 6 – 8 hodin v rouškách, jejich ruce jsou dennodenně vystaveny dezinfekci, která likviduje přirozenou mikroflóru kůže a tak i obranyschopnost organismu. Nedostatek kyslíku má destruktivní vliv obzvláště u dětí s astmatem, poruchami učení a ADHD. Před závažným nebezpečím dlouhodobého nošení roušek varovala i uznávaná německá neuroložka. Některé děti nesnesou roušku vůbec a trpí krvácením z nosu, zvracením, závratěmi, bolestmi hlavy, zmateností. Přes závažné zdravotní problémy kvůli rouškám výjimky akceptovány nejsou. Děti jsou nuceny nosit roušky i při sportu. Dochází k traumatizování mnoha dětí, které roušku nosit nemohou.

Díváme se na hazard s fyzickým i psychickým zdravím celé generace dětí v přímém přenosu.

Vládě a ministerstvu zdravotnictví a školství je to evidentně jedno. Jejich prioritou děti nejsou. Zdraví a vzdělání mladé generace je jim ukradené. Jsou jim nejspíš ukradení všichni občané této země. Jediné, co je zajímá, jsou jakási chimérická pofidérní čísla údajně nakažených kovidem, díky kterým uplatňují na obyvatelstvo své ubohé mocenské choutky. Co je za plánem prosadit ještě pofidernější očkování proti kovidu, které není vyzkoušené z hlediska účinnosti a už vůbec není dostatečně otestované z hlediska bezpečnosti, se můžeme jen domýšlet. Nic dobrého pro občany to ale jistě nebude, na to můžeme vzít jed (nebo vakcínu).

Otázkou zůstává, zda vstupem do politiky a na vysoké funkce ve státě se člověk rázem stane mocichtivým nelidou, nebo se v politice angažují převážně psychopati a sociopati. Pravděpodobně jde o obojí.

Všem, kteří se snaží změnit situaci pro většinu občanů této země k lepšímu, všem, kdo píší politikům a žádají je, aby netýrali nejen děti v této zemi, všem, kdo se snaží využít všechny legální prostředky, jak zvrátit rozhodování šílenců o našich životech, moc děkujeme. Chápeme, že mnoho z vás propadá beznaději, obzvlášť ti z vás, kdo investovali mnoho své energie, času i finančních prostředků k tomu, aby se do společnosti vrátil rozum a normální fungování. Nesmíme se však vzdávat a nechat mocichtivé kreatury, aby dál vládli našim životům.

Každý z nás potřebuje svůj odpočinek, trávit čas se svojí rodinou a užívat si pohodu svátků. Nenechme se proto přes Vánoce manipulovat mocichtivými šašky a nedávejme jim svoji pozornost, vypínejme televizi i rádio. Čerpejme sílu do dalšího boje, který nás bohužel v příštím roce čeká. Plán na proočkování velké části obyvatelstva naší země neodzkoušenými a potenciálně nebezpečnými vakcínami je připraven a na mnoho lidí tak čekají velké životní výzvy. Naše děti mají dál trpět ve školách v rouškách a větší část dětí a mladistvých má stále sedět doma u počítačů.

Využijme svátky k přemýšlení o skutečných životních hodnotách, o tom, jak udržujeme své zdraví po fyzické i psychické stránce a přemýšlejme o způsobech, jak zvládat nemoci tak, aniž by bylo nutné široce poškozovat celou společnost.

 

Přejeme vám všem co nejpohodovější vánoční svátky a budeme se těšit v novém roce.

Nevzdáme se!

 

Veselé vánoce a lepší nový rok