NAŠI ČINNOST MŮŽETE PODPOŘIT FINANČNÍM DAREM

Naše iniciativa Vraťme děti do školy BEZ PODMÍNEK dlouhodobě hájí práva dětí a studentů na vzdělání bez podmínek. Sdružujeme především rodiče, žáky, studenty, ale také odvážné učitele a ředitele škol.

Velmi často se při našich vystoupeních setkáváme s nabídkou finančních příspěvků. Pokud máte zájem nás finančně podpořit, rádi přijmeme váš dar na účet číslo:

⭐️ 4619125083 kód banky 0800

I nadále budeme bránit naše děti a hájit jejich právo na svobodný život a vzdělání bez podmínek. Uvidíte nás osobně jako vždy na různých akcích po celé České republice, na kterých upozorňujeme na diskriminaci dětí a na kterých participujeme s mnoha dalšími iniciativami a uskupeními. Budeme pokračovat ve sdružování rodičů, studentů a učitelů a budeme i nadále různými způsoby podporovat ty odvážné, kteří už nechtějí mlčet a odmítají se podílet na šikaně dětí ve školách. Nepřestaneme vyvíjet tlak na politiky, komunikovat s odborníky a přinášet vám informace o aktuálním dění. Děláme to pro svobodný život bez nesmyslných podmínek a pro naše děti! ❤️🤍💙

Děkujeme Vám, že jste s námi a také za vaší podporu. Velmi si toho vážíme 🕊

Tým iniciativy Vraťme děti do školy BEZ PODMÍNEK!

podpořte nás