Testovací byznys na dětech za minimálně 170 000 000 a přesto musí nosit roušky

TISKOVÁ ZPRÁVA

31. května 2021

TESTOVACÍ BYZNYS NA DĚTECH

Iniciativa Vraťme děti do školy Vám přináší informace o počtech provedených testů a jejich cenách jen za 21 testovacích dní (v období od 12. dubna do 10. května 2021). Náklady na toto testování jsou bezmála 170 miliónů Kč za uvedené období. Veškeré informace získal člen naší iniciativy, Ing. Josef Lank, který komunikoval s pracovníky Krajských hygienických stanic ve všech 14ti krajích.

Upozorňujeme na to, že v tabulce nejsou zahrnuty náklady na testování studentů středních a vysokých škol, takže ve skutečnosti jsou náklady státu na testování ve školách mnohem vyšší.

Testování ve školách je plýtváním finančních prostředků, které budou muset splácet právě naše děti. Přestože z výsledků testování je již dlouhodobě zřejmé, že covid-19 ve školách prakticky není, znemožňuje naše Vláda, s vydatným přispěním opozice, dětem a studentům vstup do škol bez podmínek – bez roušek, respirátorů a testování.

Kompletní informace k antigennímu testování na základních školách ve vymezeném období najdete v odkaze.

Veškeré uvedené informace byly zaslány všem poslancům, senátorům a hejtmanům jako připomínka toho, jaký nechtěný dárek dávají k nadcházejícímu dni dětí všem žákům a studentům.

Vraťme děti do školy BEZ PODMÍNEK!

 

Testování žáků na základních školách - testovací byznys na dětech! Vraťme děti do školy bez podmínek!

One comment

  1. […] takže je pravdepodobné, že pri zarátaní týchto testov, by bola pozitivita ešte nižšia. (Podobné výsledky má napr. Česká republika, ktorá testuje deti na školách – pozitivita dosahuje jeden […]

Comments are closed.